Montované haly

shape
ocelove konstrukcie

OCEĽOVÉ KONŠTRUKCIE

Spoločnosť Haly na mieru zabezpečuje výrobu, dodanie a montáž oceľových konštrukcií rôznych tvarov a veľkostí, podľa želania investorov. Naše konštrukcie sú uplatniteľné v takmer všetkých odvetviach výstavby: výrobné haly, sklady, garáže, dielne, autoservisy, maloobchodné predajne, športové haly, strechy, poľnohospodárske haly, záhradné domčeky, prístrešky.

Dohodnite si osobné stretnutie s našim technikom, ktorý Vám pomôže s návrhom vhodnej oceľovej konštrukcie pre Vaše potreby. Sme takisto predajcom rôznych oceľových prvkov potrebných k výrobe oceľových konštrukcií. Predávame aj trapézové samonosné plechy a spojovací materiál. Ak ste na túto činnosť kompetentný a máte záujem realizovať svoju halu svojpomocne, vieme Vám dodať všetky potrebné komponenty k úspešnej realizácii.

Na výstavbu montovaných hál používame len najkvalitnejšie materiály. Oceľové konštrukcie je možné dodať vo viacerých variantoch.

Naši zákazníci majú na výber:

  • ťažké oceľové konštrukcie, ktoré sú vyrobené z ocele valcovanej za tepla
    (týmto systémom dokážeme vytvoriť aj viacpodlažné haly)
  • ľahké oceľové konštrukcie, ktoré sú vyrobené z ocele valcovanej za studena (výhodou tohto systému je, že všetky prvky oceľovej konštrukcie sú galvanizované a nie je potrebná ďalšia povrchová úprava konštrukcie)
Oba varianty dokážu zaručiť maximálnu spokojnosť zákazníka. Rýchlosť výstavby je oproti murovaným stavbám oveľa efektívnejšia, čo investorom šetrí nielen čas ale hlavne finančné prostriedky. Ku každému projektu pristupujeme profesionálne a individuálne, za účelom efektívneho uspokojenia všetkých požiadaviek našich investorov.
kvh hala

DREVENÉ KONŠTRUKCIE

Naša spoločnosť sa venuje aj dodaniu stavieb, ktorých hlavná nosná konštrukcia je z dreva. Najčastejšie touto formou výstavby realizujeme: garáže, menšie haly, záhradné domčeky, altánky, ale aj prístrešky. Drevostavby opláštené sendvičovým panelom sa dostávajú do popredia. Hlavnou výhodou tejto konštrukcie je pomer cena – výkon. Zvyčajne je drevená konštrukcia lacnejšia. Medzi popredné vlastnosti patrí aj rýchlosť výstavby.

Na výrobu drevených konštrukcií používame unikátne rybinové spoje. Používame výhradne materiály najvyššej kvality KVH a BSH hranoly.

Páči sa Vám drevostavba opláštená sendvičovým panelom? Neváhajte nás kontaktovať a my Vám vytvoríme cenovú ponuku na mieru ZADARMO. Ku každému projektu pristupujeme profesionálne a individuálne, za účelom efektívneho uspokojenia všetkých požiadaviek našich investorov.